JARNÍ BRIGÁDA

6. a 7. dubna, 10:00 – 18:00 hod.  Brigáda venkovních i vnitřních prostor areálu loděnice na Rakovci.  Zametání, vymetání, hrabání, přenášení, donášení, rovnání a mnoho dalšího…aby jsme měli vše připraveno pro sezonu 2019! O práci se hlaste u tajemnice, správce nebo Zbyňka Vaculky. Pro brigádníky je připraven oběd a pivo/limo ZDARMA! DĚKUJEME, ŽE UKLIDÍTE S NÁMI:)  

Akce v měsíci listopadu na LS

Jachtařská sezona u konce… V areálu na loděnici máme zimní otevírací dobu. V sobotu 11.11. proběhne společná brigáda pro přípravu areálu před zimou – zejména úklidové práce venkovních a vnitřních prostor. O práci se prosím hlaste u správce. Pro každého brigádníka oběd a nápoj zdarma! 11_17_akce_LS

Brigády JO – zahájení sezóny 2016

Výzva brigádnického referenta Zbyňka Vaculky: Aby práce byly maximálně efektnivní prosíme o tento postup: Zájemci o práci se ozvou Zbyňkovi (tel. 776 386 217, e-mail info@lzyacht.cz) domluví se na práci, způsobu provedení a termínu.

UKLÍZÍME NA ZIMU!

Poslední závod letošní sezony o sváteční středě, tedy 28.10. Ale již v sobotu 24.10. můžete začít uklízet a balit. Nejprve pod velením brigádnického šéfa Zbyňka V. uklidit loděnici a pak tam dle logistického plánu naskládat a pečlivě uložit vše, co je třeba. Brigády 24., 28. a 31:10. Pro kajutáře platí totéž pod velením Miloše Krupici.

VÝZVA – mimořádná brigáda na loděnici

Za méně jak 14 dnů nás čeká jeden z vrcholů sezony a hlavně oslava 50. narozenin jachetního oddílu. Rádi bychom připravili a nachystali loděnici a celý areál do „slavnostní” podoby, aby jsme si celý den nejen užili, ale aby z toho klub také něco měl…

PODZIMNÍ BRIGÁDY – příprava areálu na zimu

Ahoj jachtařky a jachtaři, máme před sebou poslední část letošní sezóny a mnozí nemají zdaleka splněnou svou brigádnickou povinnost. V připojené tabulce  zasílám přehled zatím odpracovaných brigád. Je možné, že se zde nacházejí nějaké chyby. Kromě těch, které vznikají mezi klávesnicí a židlí, často vznikají nedůsledností při zapisování odpracovaných hodin. Prosím proto každého, kdo má pocit, že počet hodin neodpovídá […]

Jarní brigáda

V sobotu 5. 4. 2014 se bude od 9.00 konat jarní brigáda – mola, příprava areálu na sezonu, atd.

Brigády pro rok 2014

TJ LS – Pozvánka na brigádu 01-2014 I. Dovolujeme si Vás pozvat na brigády pro rok 2014.

Podzimní brigady

Důležitá informace pro všechny, kterým ještě chybí nějaké brigádnické hodiny a zvláště pro ty, kteří rádi udělají něco pro to, abychom měli jachtklub hezčí a krásnější. Další brigády proběhnou v sobotu 9. 11. a 16. 11., vždy od 9.00 hod. Pro ty, kterým sobota nevyhovuje, ale přesto by rádi přišli, je možnost domluvit si brigádu individuálně – je možné prakticky kdykoliv ve […]

Katalog brigád

Účelem tohoto dokumentu je lépe zorganizovat to ohromné množství práce, kterou si naše loděnice a naše spolková činnost zaslouží.

Oznámení

Členové oddílu, kteří nemohli z nějakého důvodu splnit brigádnickou povinnost ve vypsaných termínech a chtějí tak učinit, ať kontaktují brigádnického referenta Luboše Huka nebo výbor JO.

Mimořádná brigáda

VJO vypisuje mimořádnou brigádu na 21. 9. 2013 na úklid žlabu a prostoru za loděnicí a hlavní budovou. Bližší informace na telefon Lubomír Huk, 602 730 554

Podzimní brigáda

VJO svolává podzimní brigádu na vytahování mol a úklidové práce v termínu  2. -3. 11. 2013.  Žádáme majitele lodí o uvolnění mola na tento termín. Uskladnění plachetnic v loděnici organizuje Miloš Krupica.

Brigáda 13. – 14. 7. před příměstským táborem

O víkendu 13. – 14. 7. se uskuteční brigáda. Na programu bude úklid a zvelebení venkovních prostor před příměstským táborem tj. úklid a spálení naplaveného dřeva, rekultivace zpevněného prostoru mezi loděma, umístění ochrany mol a další práce. Oceníme všechny vaše síly. Začátek v sobotu v 10:00 konec dle počtu uchazečů. Kontakt a individuální domluvy Zbyněk Vaculka 776386217

Brigáda: ostraha během ohňostrojů

Jak dobře víte, v rámci programu Brno město uprostřed Evropy se na přehradě konají ohňostroje. Protože příjem za pronájem pozemku a za vstup veřejnosti je pro TJ zajímavý, je na nás, abychom si lodě pohlídali sami.

Vyklizení plachetnic – veslařská regata

Ve dnech 18.-19.května 2013 se koná Mezinárodní veslařská regata mládeže. Prosíme jachtaře, aby si svoje lodě uklidili nejpozději do středy 15.5. Námořníky prosíme o vyklizení prostoru u jeřábu a nejnižší stupeň u vody. Pro okruháře: Ve středu se v 17:00 startuje Prigl Rejs, v 18:00 můžeme bude společná brigáda pro úklid okruhových lodí (přesunutí a naskládání do prostoru u ježka a na trávník).

Brigáda – startovní loď, mola

Výbor JO vypisuje brigádu na pátek nebo sobotu 12./13. 4. 2013 (práce pro 1 osobu) a neděli 14. 4. 2013 (práce je přibližně pro 10 lidí). Náplň brigády: příprava startovní lodě, příprava mola. Zájemce o páteční/sobotní brigádu ihned kontaktuje Lukáše Vodáčka. Kontaktní osoba pro celou brigádu: Lukáš Vodáček (kontakt na Lukáše)

Pozvánka na brigádu – oprava kajutářského mola

Brigáda se bude konat 6.4.2013 od 9,00 hod. Přineste si nářadí / vrtačky, vrtáky, bity na utahování šroubů, pokud někdo má, tak malou přenosnou okružní pilu, flexky s řezacími kotoučky, prodlužovací šňůry s roztrojkami/. Styčná osoba Miloš Krupica – tel 603834401.

Brigády

V průběhu prosince a ledna budou probíhat na loděnici brigády. Jedná se o opravu klubových lodí pro děti. Každý, kdo chce pomoci a potřebuje nějakou tu hodinu ještě odpracovat, nechť kontaktuje Zbyňka, který to má vše po dohodě s Ondrou na starost. Kontakt na Zbyňka Vaculku je +420 776 386 217.